KRJ Kouluratsastus 20.3.2017

  •   Järjestyspäivämäärä 20.3.2017
  •   Ilmoittautumiset viimeistään 7.3.2017
  •   Järjestyspaikka Colosseum / COLO4233
  •   Vastuuhenkilö davis / VRL-10105

  •   Arvontatapana lyhyt arvonta
  •   Avoimet hevosille

Luokat

  • 1. Intermediate I
    2. Intermediate II
    3. Grand Prix
    4. Grand Prix

  Osallistu

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen kisat@epikse.net otsikolla: KRJ41-60 *, muodossa:

Luokka/Luokat(rv)*2
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen Nimi VH-tunnus

*1 Voit osallistua myös samalla sähköpostiviestillä kaikkiin avoimiin saman lajin kutsuihin, otsikoimalla "Jaos, Colosseum"(Esim. KRJ, Colosseum) ja jaottelemalla viestissä osallistumiset kutsujoukkojen omien otsikointiohjeiden mukaan(esim. KRJ52-61). Valitettavasti yksittäisiin kutsuihin osallistuminen ei ole mahdollista. Osallistumista ei heti hylätä väärästä osallistumismuodosta, mikäli viestistä selviää kutsut ja luokat, joihin osallistutaan sekä osallistuvat ratsukot. Laitan myös yleensä vastausviestinä tarkentavaa kysymystä mikäli jotain näkyy jääneen matkanvarrelle, poikkeuksena tilanteet joissa luokka tulee täyteen - tällöin oikea osallistumismuoto menee edelle.

*2 Osallistuessasi samalla kokoonpanolla useampaan luokkaan, voit otsikoida esimerkiksi "Luokat 1 ja 2 (rv) Ratsastaja - hevonen jne".

  Säännöt ja rajoitukset

  • 40 os / luokka
  • 4 hevosta / ratsastaja / luokka
  • 2 luokkaa / hevonen
  • 1 hevonen / 1 osallistuminen / luokka

  •   VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus ja seura vapaaehtoisia.
  •   Ponit(sk. korkeintaan 148cm) saavat osallistua korkeintaan Vaativa B-tason luokkiin.

Tulokset

1. Intermediate I 38/40
1. Hazel (VRL-14333) - Cepheus
2. turjake (VRL-07415) - Bollinger
3. miivi (VRL-13320) - Treason VH16-048-0041
4. davis (VRL-10105) - Ce's Northmaya VH17-012-0037
5. Hazel (VRL-14333) - Roughneck
6. Sonja.P (VRL-06588) - Imperium RGE VH16-012-0350
7. Dimma (VRL-08204) - 13th Dance Shock VH14-031-0482
8. Otterley (VRL-12757) - Gratia WSH
9. Otterley (VRL-12757) - Sascha WSH
10. HM (VRL-00096) - EC Chessman
11. Otterley (VRL-12757) - Chantay WSH
12. sarqquu (VRL-04374) - Khrabrets VH14-039-0002
13. Asil (VRL-05567) - Despero v.d. Romilly
14. HM (VRL-00096) - Gambit Swirl's Black Blizzard
15. Asil (VRL-05567) - Ms Complainypants
16. miivi (VRL-13320) - Erfahrung VH16-139-0024
17. sarqquu (VRL-04374) - Casualties of Cool VH15-031-0024
18. Sonja.P (VRL-06588) - Wasserlilie BAM VH16-141-0004
19. Asil (VRL-05567) - Rhythmus
20. davis (VRL-10105) - Greyshield HMS
21. Dimma (VRL-08204) - HIF's Respectable Sundanx ox VH05-003-5809
22. HM (VRL-00096) - Viper v.d. Halor
23. Sonja.P (VRL-06588) - KHn Sorvarin Teos VH16-031-0917
24. Otterley (VRL-12757) - Adette WSH
25. sarqquu (VRL-04374) - Amor VH17-033-0007
26. Hazel (VRL-14333) - Garos van de Halor
27. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046
28. HM (VRL-00096) - Dawnfrost Ross
29. Asil (VRL-05567) - Damasko
30. turjake (VRL-07415) - Isolus
31. Hazel (VRL-14333) - Abril Muy Buena si no es Perfecto
32. turjake (VRL-07415) - Roibrant Anastasia
33. miivi (VRL-13320) - Maggie VH16-013-0163
34. turjake (VRL-07415) - Primal
35. sarqquu (VRL-04374) - Infante VH17-033-0006
36. miivi (VRL-13320) - Genheit Albrecht
37. Sonja.P (VRL-06588) - Waldswood Almondtrail VH16-012-0352
38. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070

2. Intermediate II 32/40
1. HM (VRL-00096) - Dawnfrost Ross
2. Otterley (VRL-12757) - Marina WSH
3. HM (VRL-00096) - Gambit Swirl's Black Blizzard
4. sarqquu (VRL-04374) - Estrel D'alva VH17-160-0001
5. Asil (VRL-05567) - Aston Villa
6. Sonja.P (VRL-06588) - Wiktionary RGE VH16-011-0436
7. HM (VRL-00096) - Viper v.d. Halor
8. Dimma (VRL-08204) - HIF's Respectable Sundanx ox VH05-003-5809
9. miivi (VRL-13320) - Genheit Albrecht
10. davis (VRL-10105) - Es Vedra VH17-121-0004
11. HM (VRL-00096) - EC Chessman
12. davis (VRL-10105) - Titanite v.d. Romilly
13. davis (VRL-10105) - Amico RGE VH17-012-0072
14. turjake (VRL-07415) - Primal
15. turjake (VRL-07415) - Bollinger
16. sarqquu (VRL-04374) - Oldfinion Lord Adrian VH17-013-0004
17. Sonja.P (VRL-06588) - Sweet & Sour 5318 VH17-031-0055
18. Otterley (VRL-12757) - Marelda WSH
19. turjake (VRL-07415) - Roibrant Anastasia
20. Asil (VRL-05567) - Smartypants v.d. Romilly
21. davis (VRL-10105) - Sandrine Prime VH17-121-0005
22. Otterley (VRL-12757) - Salome WSH
23. miivi (VRL-13320) - Maggie VH16-013-0163
24. Dimma (VRL-08204) - 13th Dance Shock VH14-031-0482
25. Otterley (VRL-12757) - Dagmar WSH
26. Sonja.P (VRL-06588) - Konstantinz Prime VH16-013-0152
27. Asil (VRL-05567) - Nebula v.d. Romilly
28. miivi (VRL-13320) - Erfahrung VH16-139-0024
29. miivi (VRL-13320) - Treason VH16-048-0041
30. turjake (VRL-07415) - Isolus
31. Asil (VRL-05567) - Carmina v.d. Romilly
32. Sonja.P (VRL-06588) - Oldfinion Xander VH17-013-0002

3. Grand Prix 40/40
1. Dimma (VRL-08204) - CLAr Aftershock Delight VH15-021-0053
2. Otterley (VRL-12757) - Kellen WSH
3. HM (VRL-00096) - Hukkapuron Hypno
4. HM (VRL-00096) - Lamarita
5. Otterley (VRL-12757) - Babette WSH
6. Loci (VRL-12679) - Adelfina
7. Asil (VRL-05567) - Dominator v.d. Romilly
8. Amy (VRL-10961) – Acardia HMS
9. HM (VRL-00096) - #NoShitSherlock 5318
10. Sonja.P (VRL-06588) - KHw Cloudymind Ie VH16-218-0027
11. Hazel (VRL-14333) - Silverbrand Imperio
12. davis (VRL-10105) - Wolf's Raven
13. miivi (VRL-13320) - Genheit Time Turner VH17-031-0107
14. Hazel (VRL-14333) - Callahan
15. Cery (VRL-02116) - Thirteen Esther VH16-151-0013
16. Cery (VRL-02116) - Brooklyn Vampire VH16-229-0012
17. Asil (VRL-05567) - Carter van de Halor
18. davis (VRL-10105) - Jafar v.d. Romilly
19. Sonja.P (VRL-06588) - Lakota F VH16-021-0201
20. Oona (VRL-11983) - Celearino
21. Liia (VRL-11284) - Nocturnal Ode WH VH16-031-0792
22. eepu (VRL-03745) - Shalor VH15-031-1268
23. Otterley (VRL-12757) - Malthe WSH
24. Asil (VRL-05567) - Astarte v.d. Romilly
25. Liia (VRL-11284) - Katinas Thilde VH15-043-0053
26. Cery (VRL-02116) - Thirteen Titan VH16-139-0018
27. Otterley (VRL-12757) - Helga WSH
28. Loci (VRL-12679) - Nemesis v.d. Zelos
29. Dimma (VRL-08204) - CLAr Kill Or Die VH15-031-0105
30. davis (VRL-10105) - Roll Over Beethoven VH17-012-0096
31. Liia (VRL-11284) - A Thousand Shades Of Awesome VH16-031-0359
32. Sonja.P (VRL-06588) - Rock & Rio Wolf VH16-031-0708
33. Dimma (VRL-08204) - CLAr Eternal Runner VH14-021-0593
34. Amy (VRL-10961) – Oasis v.d. Romilly
35. Liia (VRL-11284) - Grand Dreamcatcher
36. Amy (VRL-10961) – Baron v.d. Romilly
37. davis (VRL-10105) - Pyrrhus v.d. Romilly
38. HM (VRL-00096) - Brayenne's Jody Jingles
39. Asil (VRL-05567) - Night's King
40. Cery (VRL-02116) - Thirteen Thiénot

4. Grand Prix 40/40
1. Oona (VRL-11983) - Celearino
2. HM (VRL-00096) - #NoShitSherlock 5318
3. Sonja.P (VRL-06588) - Lakota F VH16-021-0201
4. Sonja.P (VRL-06588) - Rock & Rio Wolf VH16-031-0708
5. eepu (VRL-03745) - Shalor VH15-031-1268
6. Otterley (VRL-12757) - Conrad WSH
7. Otterley (VRL-12757) - Jochen WSH
8. Cery (VRL-02116) - Sandella 13 VH16-139-0020
9. Loci (VRL-12679) - Nemesis v.d. Zelos
10. Asil (VRL-05567) - Hanoi Star
11. HM (VRL-00096) - Hukkapuron Hypno
12. davis (VRL-10105) - Of Sound And Silence VH17-012-0034
13. davis (VRL-10105) - Lincoln Wolf
14. Dimma (VRL-08204) - CLAr Aftershock Delight VH15-021-0053
15. Dimma (VRL-08204) - CLAr Kill Or Die VH15-031-0105
16. Liia (VRL-11284) - A Thousand Shades Of Awesome VH16-031-0359
17. Dimma (VRL-08204) - CLAr Eternal Runner VH14-021-0593
18. Amy (VRL-10961) – Oasis v.d. Romilly
19. Asil (VRL-05567) - Fantasie v.d. Romilly
20. Otterley (VRL-12757) - Jonnie WSH
21. Sonja.P (VRL-06588) - KHw Cloudymind Ie VH16-218-0027
22. Hazel (VRL-14333) - Silverbrand Imperio
23. Liia (VRL-11284) - Katinas Thilde VH15-043-0053
24. Liia (VRL-11284) - Grand Dreamcatcher
25. Liia (VRL-11284) - Nocturnal Ode WH VH16-031-0792
26. Amy (VRL-10961) – Baron v.d. Romilly
27. Loci (VRL-12679) - Adelfina
28. davis (VRL-10105) - Quantico Fall VH17-011-0048
29. Amy (VRL-10961) – Acardia HMS
30. Cery (VRL-02116) - Thirteen Zektzerite VH17-259-0001
31. miivi (VRL-13320) - Genheit Time Turner VH17-031-0107
32. Hazel (VRL-14333) - Callahan
33. davis (VRL-10105) - Doodstraf v.d. Romilly
34. HM (VRL-00096) - Brayenne's Jody Jingles
35. Cery (VRL-02116) - Thirteen Siren VH16-259-0019
36. Asil (VRL-05567) - Of Forfeit and Victory
37. Asil (VRL-05567) - Eddard v.d. Romilly
38. Otterley (VRL-12757) - Marceau WSH
39. HM (VRL-00096) - Lamarita
40. Cery (VRL-02116) - Thirteen Guylian

Edellinen kutsu